Vyberte stránku
V květnu nás čeká období Majálesů a farmářských trhů naskrz celou republikou.

Burger Street Festival v Ostravě …

Od 10. do 12. května (pátek-neděle) se v Ostravě bude konat festival pro milovníky burgerů. Událost se bude odehrávat v prostorách Forum Nová Karolina. Bude zde možnost ochutnat mnoho burgerů např.: veganské, bezlepkové, indické a japonské. Vstup je zdarma.

Majáles v Ostravě …

Nás očekává 17. května (pátek). Jedná se o 25. výročí v Ostravě a bude zde vystupovat mnoho kapel i sólistů. Za zmínění stojí Poetika, Mig 21, Ben Cristovao, Paulie Garand & Kenny Rough, Sodoma Gomora a MessenJah. Vstupenky se dají koupit v předprodeji za 275 kč, nebo je seženete v kamenných prodejnách zmíněných na webu této události.

Move Fest …

V dnech 22. až 26. května (středa až neděle) bude v Ostravě festival pohybu. Jedná se o festival, který se skládá z mnoha divadelních, tanečních a cirkusových představení. Pro podrobnější informace navštivte stránku ´´movefest.cz´´. V roce 2019 se však bude tento festival odehrávat i ve Valašském Meziříčí a to od 31. května po 1. červen (pátek a sobota).

Sodoma Gomora v ´´Liře´´ …

24. května (pátek) do Valašského Meziříčí přijede Sodoma Gomora, vystupovat bude v Music baru Lira a jejich koncert vás bude stát 100 kč.

Majáles ve Vsetíně …

Další Majáles v okolí se bude konat ve Vsetíně dne 24. května (pátek). Lístky budou k sehnání on-line, nebo v kině Vatra. Hlavním tahounem bude zřejmě Thom Artway, který nazpíval hit z roku 2015 ´´I Have No Inspiration´´ a za zmínku by mohla stát i kapela Criminal Colection.

Garden Food Festival …

25. a 26. května se odehraje v Městském parku v Rožnově pod Radhoštěm další festival spojen s jídlem. Na této události si ale za normální peníze nepochutnáte, jako způsob platby jsou zde brány takzvané grešle, které jsou vedeny v elektronické podobě na čipu, který obdržíte společně se vstupenkou. Grešle následně můžete nakoupit ihned, nebo se rozhodnete až v průběhu akce. V předprodeji jsou vstupenky následující:

  • Celodenní sobota bez grešlí za 100 kč
  • Celodenní sobota s 20 grešlí za 600 kč
  • Celodenní sobota s 40 grešlí za 1100 kč
  • Celodenní neděle bez grešlí za 100 kč
  • Celodenní neděle s 20 grešlí za 600 kč
  • Celodenní neděle s 40 grešlí za 1100 kč

Farmářské trhy …

Jako každý rok se vám budou snažit místní zemědělci prodat jejich produkty. V okolí je zastihnete ve městech:

  • Rožnov pod Radhoštěm – 17. květen (pátek)
  • Valašské Meziříčí – 10. a 24. květen (pátky)
  • Vsetín – 11. a 25. květen (soboty)